KONST / Litografier / Färglitografi 17423036

nr 1742 3036

Färglitografi

Nils Zetterberg. Signerad, numrerad 13/320, daterad - 83, "Druvklase i Rom". Färglitografi, bildmått: 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 19:21:45

21/11 22:57:08 1      Vinnande bud